Formy płatności

W sklepie dostępne są obecnie płatności przelewem elektronicznym Shoper, przelewem natychmiastowym, płatność przy odbiorze za pobraniem oraz płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

 

Płatność przelewem elektronicznym Shoper

Płatności online przyjmujemy poprzez platformę Shoper. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).

Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności (dowolnymi przelewami i kartami), przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

System rozliczenia płatności online poprzez Blue Media S.A. gwarantuje natychmiastowy przelew środków i wygodny system zwrotów, a formalności ograniczone są do minimum.

Wszystkie płatności w jednym miejscu:

 

Płatność przelewem natychmiastowym

Płatności online przyjmujemy poprzez serwis Przelewy24.pl.

Serwis Przelewy24.pl jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą.

Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Dzięki serwisowi Przelewy24.pl Klient zyskuje wygodne i szybkie narzędzie by dokonywać płatności za zakupy czy usługi w Internecie. Każdy Klient w ciągu kilku minut może przekazać należną kwotę na konto sklepu internetowego, dzięki czemu zyskuje pewność, że jego zamówienie zostanie zrealizowane szybciej.

 

Płatność przelewem zwykłym

Płatności przelewem prosimy dokonywać na konto o numerze:

PLN: 63 1750 1354 0000 0000 0916 4618

EURO: PL44 1750 1354 0000 0000 0918 1776

 

Posiadamy konto bankowe w banku BNP Paribas Bank Polska S.A. - przelewy z tego banku będą widoczne dla nas w dniu dokonania wpłaty lub w najbliższym dniu roboczym. Wpłaty z innego banku wpływają na ogół następnego dnia po dokonaniu przelewu.

Przelew powinien być dokonany po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

W opisie prosimy o podanie numeru zamówienia w sklepie.

Obsługa sklepu przystąpi do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na firmowym koncie bankowym.

 

 

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze dotyczy zamówień realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz zamówień z odbiorem osobistym w siedzibie firmy.
Wybierając sposób dostawy za pobraniem zapłacą Państwo za towar bezpośrednio u kuriera. Zrealizowanie płatności jest warunkiem przekazania paczki - nie ma możliwości uprzedniego sprawdzenia zawartości paczki. Wysokość opłaty jest sumą wartości towarów, kosztu przesyłki oraz kosztu obsługi płatności za pobraniem i będzie równa wartości złożonego zamówienia.
Wybierając zamówienie z odbiorem osobistym zapłacą Państwo za towar bezpośrednio u producenta, w siedzibie firmy Woodouts! pod adresem: ul. Wyspiańskiego 54, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie. W celu umówienia terminu odbioru należy skontaktować się mailowo: sklep@woodouts.pl lub telefonicznie: 694443660.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl