Prezent dla zwycięzcy losowania 0
Prezent dla zwycięzcy losowania

Szczęśliwy zwycięzca losowania

Gdy otrzymałam moją ogromną paczkę DT, natychmiast chciałam się podzielić radością z tym związaną. Zapytałam Was który z kształtów jest waszym ulubionym. 

Wyłoniliśmy szczęśliwego zwycięzcę  spośród wszystkich pozostawionych przez Was komentarzy, na imię jej Tunde i heh ulubionym kształtem był kształt wianka.  Otrzymałam od niej piękne zdjęcie ślubne do wykorzystania w w projekcie. Poczułam się zaszczycona prośbą o uwiecznienie tak cudownego wydarzenia. Starałam się wykorzystać kolory delikatne, jasne, które korespondowałby z kolorem jej ślubnego bukietu. 

Najpierw pomalowałam koło farbą meblarską , a następnie dodałam wzory pryz użyciu masek.  Przykleiłam sporo warstw elementów wyciętych z papieru, dodałam też tekturki i kwiaty, żeby praca była ciekawsza i pełna detali.  Prace scrapbookingowe zawsze możemy dopieścić dodając stemplowanie, maski i różne inne detale. 

Już niebawem zamierzam wyłonić kolejnego szczęśliwego zwycięzcę i stworzyć pracę na jego życzenie. 

The lucky draw winner

When I received my huge and wonderful DT parcel, I immediately wanted to share my joy with you. I asked you to tell me which one is your favorite shape.

We drew a lucky winner from the commenters whose name was Tünde, and her favorite shape was the wreath base. I received a wonderful wedding picture to use with the creation. I felt honored to be entrusted with the conservation of such a precious memory. I was trying my best to use very light, delicate and not too shrill colors which are conforming with her wedding bouquet’s color palette.

I added a little twist by attaching a string of fairy lights to the back, therefore in the evenings this creation can be a romantic addition to their home decor.

I used furniture paint as foundation, then I applied the motives by using stencils. I added several layers of the cutouts and I applied chipboards and flowers to make it more exciting and detailed.

We can always spice our creations up by using stamping technique and tiny ornamental elements.

Soon I’m going to draw another lucky winner and will start another adventure

Layout ślubny na bazie koła

Ślubny layout na bazie koła

Ślubny layout na bazie koła

baza koło z Woodouts

 

miłego dnia,

 

Szandra

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl