• Nowości lato 2021

  • Kolekcja Brocante 3

  • Kolekcja Brocante

  • Nowości Lato 2021

  • Kolekcja Brocante

  • Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
Trochę serca na święta 0
Trochę serca na święta


Cześć,

Miłość nie jedno ma imię, oraz nie jedną formę. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas który sprzyja dzieleniu się miłością i dobrym słowem, ale nie zapominajmy o tym, że nadchodzi nowy rok.

Przygotowałam pracę na bazie serce (15 cm). Wybrałam małą formę, ponieważ koniecznie chciałam wykorzystać odlew z maską, która ma symbolizować zabawę sylwestrową, a jej rozmiar jest niewielki. Użyłam dużo elementów, które kojarzą mi się z moim przesłaniem, aby nowy rok był lepszy od obecnego (nawet jeśli ten obecny jest dobry). Skrzydła - dodają wiatru, zachęcają do działania oraz przypominają, że nie jesteśmy sami. Zegary - przemijający czas, łapmy chwilę póki trwa, nie traćmy czasu na zamartwianie. Trybiki, elementy zegarowe, mechaniczne - jesteśmy w ciągłym biegu, nie zostajemy w miejscu, ale pamiętajmy by mieć czas ma to co najważniejsze. Na koniec napisy z przesłaniem.

Kilka słów o powstawaniu pracy. Na początku położyłam białe gesso przy pomocy pędzla sylikonowego, dzięki czemu mogłam zostawić tekturę w tle. Przykleiłam wszystkie elementy, pokryłam gesso i spryskałam kilkoma kolorami mgiełek. Chciałam by efekt koloru był delikatny, bardziej osadził się w zagłębieniach niż na pierwszym planie, dlatego miałam pod ręką spryskiwacz z wodą oraz ręcznik papierowy. Gdy byłam zadowolona z efekty, pokryłam całość srebrnymi woskami.

 

 

Kreatywnego dnia!
Asia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl