• Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
  • Nowości lato 2021

  • Kolekcja Brocante

  • Kolekcja Brocante 3

  • Nowości Lato 2021

  • Kolekcja Brocante

Piernikowy ludzik ozdobiony papierem 0
Piernikowy ludzik ozdobiony papierem

Witam wszystkich, którzy kochają kreatywność. Nie lubię piec ciast, to prawda, ale kocham je jeść. Ten ludzik piernikowy  ucieleśnia wszystkie moje preferencje związane z pieczeniem. Okazało się, że wyszedł troszkę przypalony, ale to nie zmienia faktu że jest z pewnością pyszny. Troszkę nietypowy, ale uroczy. 

Do tego projektu wykorzystałam drewnianą bazę Ludzika piernikowego, pokryłam ją białym gesso od finnabair, użyłam masek, stempli i metalicznych farb. Do kompozycji wykorzystałam tekturki, wyciski, metalowe elementy i kwiaty. No i oczywiście użyłam moich ulubionych produktów z  Lindy's. 

 

Hi to everyone in love with creativity. I do not like to bake sweets. It's true. But, I love to eat them. And this gingerbread man embodies all my preferences and attitude to baking) It turned out to be a little burnt out for me, but no less tasty)
A bit out of standard but still very cute.
For this project I used a wooden base "gingerbread man" covered with white gesso from finnabair, used a stencil, stamps and metallic paints for droplets. For composition I used a chipboard, mold castings and handmade flowers. And, of course, nowhere without my favorite Lindy's MM products.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl