• Nowości Lato 2021

  • Kolekcja Brocante

  • Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
  • Kolekcja Brocante 3

  • Nowości lato 2021

  • Kolekcja Brocante

Mixed mediowy Klucz Steampunk 0
Mixed mediowy Klucz Steampunk

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

 

Klucz Steampunk to świetny wzór dla miłośników tego stylu. Można ozdobić go na wiele różnych sposobów. W tym artykule pokażemy Wam dwa wykonania, które pokażą Wam jak wiele możliwości niesie ze sobą ten wzór. 

 

Pierwszy projekt wykonała Sabrina. Jest to postarzany, pordzewiały klucz w klimacie vintage. 

Powierzchnia klucza pokryta jest wzorami wykonanymi przez maskę, które dodają ciekawego charakteru tej pracy. Klucz jest duży dlatego jak widzicie pomieści całe mnóstwo dekoracji i detali. Sabrina zdecydowała się na styl industrialny, dlatego na jej kluczu najwięcej znajduje się różnego rodzaju trybów. 

Piękne połączenie rdzawego i kobaltowego koloru świetnie ze sobą kontrastują i przyciągają wzrok . 

Centralnym punktem tej pięknej dekoracji jest stare zdjęcie. 

Baza Klucz Steampunk z WoodoutsBaza Klucz Steampunk

 

Więcej o swoim projekcie powie Wam sama autorka.

"Welcome here with me, Sabrina!
I am very very happy to work with new Woodouts products! I saw very beautiful pieces! One of this is the key! there is a lot of space to work and I love the keys! I used a stencil with modelling past along all the pieces and some embellishments at the top. So I covered all with white gesso and I used different kind of brown to give it vintage effect. I finished my work with a blue wax.
This is my work! Hope you like it!"

"Witajcie z tej strony Sabrina!

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę pracować na nowych wzorach z Woodouts!. To bardzo piękne rzeczy. Jedną z nowości jest Klucz Steampunk. Jest na nim wiele miejsca na stworzenie pracy dlatego uwielbiam go.  Użyłam maski  i pasty modelującej na powierzchni całego kształtu i dodałam trochę ozdób. Pomalowałam całość na biało i następnie użyłam kilku kolorów brązu, żeby zrobić wrażenie postarzenia. Pracę wykończyłam niebieskim woskiem. Mam nadzieję, że klucz się Wam podoba!"

 

 

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

 

 

 

Kolejna praca na bazie Klucz Steampunk ma zupełnie inny charakter. Zarówno kolory jak i styl są całkowicie odmienne od poprzedniego projektu.

Ten klucz ozdobiła dla Was Karolina Czołba. 

Na początek na całej powierzchni klucza naklejone zostały różnej wielkości drewniane literami. Następnie całość pomalowano na kolor fioletowy farbą akrylową.

Gdy cała fioletowa farba wyschła, za pomocą wałka i żółtego koloru farby zostały pomalowane litery, które wyszły dzięki temu na plan pierwszy projektu. 

Dla dodania większej głębi, po wyschnięciu żółtej farby na krawędziach zrobiona została przecierka suchym pędzlem z odrobiną fioletowej farby. 

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

 

baza do ozdabiania z Woodouts Klucz Steampunk

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl