• Nowości Lato 2021

  • Nowości lato 2021

  • Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
  • Kolekcja Brocante

  • Kolekcja Brocante

  • Kolekcja Brocante 3

Nowe przedmioty do ozdabiania i elementy dekoracyjne z Woodouts! 0
Nowe przedmioty do ozdabiania i elementy dekoracyjne z Woodouts!

Dziś przedstawiamy Wam nowości w naszym sklepie. Od dziś znajdziecie w sklepie mnóstwo nowych pięknych rzeczy, wśród których znajdują się ramki do dekorowania, obręcze dekoracyjne z imionami, dodatki i małe drobiazgi do ozdabiania. 

Poniżej przedstawiamy kilka z nowych produktów, wszystkie z nich znajdziecie w dziale nowości oraz w dziale Elementy dekoracyjne z płyty HDF.

Ramka owal

Staraliśmy się bardzo, żeby nasze elementy były ze sobą zgrane i tworzyły fajne , ciekawe kompozycje. Dostosowaliśmy ich wielkości tak, żeby pomagały Wam robić piękne projekt z wielką łatwością. 

 

Wiele z elementów dekoracyjnych znajdziecie w zestawach, a napisy w dwóch rozmiarach. 

Święta wielkanocne już prawie za nami, ale juz niebawem będziemy świętować kolejny wspaniały dzień Dzień Matki. Na tę okazję mamy w sklepie wspaniały, duży 20 centymetrowy shaker box, który z pewnością każda mama z radością zawiesi na firance. 

Wiemy, że lubicie nasze duże bazy z płyty MDF dlatego Wasze ulubione wzory pomniejszyliśmy i stworzyliśmy z nch zestawy elementów do dekorowania. Te urocze drobiazgi tym razem wykonane są z lżejszej i cieńszej płyty typu HDF. 

Zajrzyjcie koniecznie do sklepiku :)

do działu NOWOŚCI

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl