• Kolekcja Brocante 3

  • Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
  • Nowości Lato 2021

  • Nowości lato 2021

  • Kolekcja Brocante

  • Kolekcja Brocante

Piękny papier w jasne deseczki w połączeniu z elementami dekoracyjnymi z hdf w naturalnym kolorze 0
Ażurowa serwetka z pięknym papierem w deseczki

Dekoracyjne elementy w naturalnym kolorze cudownie komponują się z papierami w delikatnych kolorach beżu i jasnej zieleni, z motywem desek i polnych kwiatów. Takie idealne połączenie znajdziecie w dzisiejszej inspiracji. Ten piękny, radosny scrapbooking layout z naszą, serwetką na pięknym arkuszu papierów Lemoncraft KLIK z kolekcji Raspberry to dzisiejsza praca Karoliny.

 

Inspiracją do wykonania tego scrapa był dla Karoliny układ grafik na tym konkretnym arkuszu papieru do scrapbookingu z Lemoncrfat z kolekcj Raspberry Garden.  Przedzielony na pół kompozycją z liści i kwiatów arkusz nawet początkującemu scraperowi ułatwi stworzenie spójnej kompozycji.

Arkusz jest skomponowany tak jakby był mapką scrapową, którą wystarczy uzupełnić dodatkowymi, małymi elementami dekoracyjnymi. Jeśli boisz się tworzyć duże 30 cm prace,  z tymi papierami będzie to dla Ciebie dziecinnie proste, ponieważ wystarczy podążać za sugestią projektanta, a na pewno wykonasz wspaniałą oprawę drogiego Twemu sercu zdjęcia. 

Karolina wycięła mnóstwo elementów dekoracyjnych z arkuszy papieru  do wycinania. Widzicie piękne listki, kwiatki i maliny, ułożone warstwowo na kosteczkach 3d tak, skomponowane są tak  aby tworzyły trójwymiarowy układ elementów  i nadawały głębi całemu layoutowi. 

Subtelne kolory grafik Karolina skontrastowała  z naturalnym brązem  dużej ażurowej serwetki KLIK wielkości, aż 15 cm z kolekcji Sercem malowane. Tło serwetki to papier w deseczki, którego krawędzie są lekko wytuszowane na brązowo.  Wytuszowane brązowym tuszem są również krawędzie zewnętrzne serwetki

 

Ciekawym dodatkiem do scrapów są zawsze napisy. W tym projekcie wykorzystany jest napis Moments. Biały kolor napisu to prosty i łatwy scrapowy trik, czyli embossing na gorąco białym pudrem. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl