• Nowości Lato 2021

  • Kolekcja Brocante 3

  • Kolekcja Brocante

  • Nowości lato 2021

  • Kolekcja Brocante

  • Elementy dekoracyjna na Pierwszą Komunię Świętą 2
Zimowe dekoracje w technice scrapbooking 0
Zimowe dekoracje w technice scrapbooking

Święta zbliżają się szybciutko, warto nie odkładać pracy nas własnoręcznymi dekoracjami jeśli planujesz takie wykonać. Często okazuje się, że przedświąteczny czas kurczy się niebłaganie i zamiast wykonywać piękne ozdoby, stoimy w kolejkach po zakupy, sprzątamy i gotujemy. 

Jeśli planujesz tworzyć własnoręczne dekoracje orazz prezenty świąteczne, już dziś mamy dla Ciebie kilka pomysłów na ich zrealizowanie. 

Pierwsza nasza propozycja to Gorący, pachnący kubek. Nie nie mamy na myśli zupki w proszku, chodzi o coś zupełnie innego. 

W naszym sklepiku znajdziecie trzy rodzaje baz do dekorowania w kształcie kubków. Wszystkie kubeczki to bazy z ramką. 

Kubek z ramką baza do dekorowania z Wooduts

Ramka kubka została nieomalowana, ma swój naturalny kolor płyty hdf. Środek wyklejony jest papiierem do scrapbookingu w czerwono-białą kratkę, na której powstała kompozycja z papierowych elementów do wycinania oraz niewielkich 5 cm  rękawiczek. 

 

Projekty zimowe niekoniecznie  muszą być w kolorach typowo świątecznych. Przykładem na zimowy projekt na słodko jest mała kula śnieżna. Kula jest pomalowane farbą akrylową w kolorze turkusowym. Ta baza to trzy elementy wraz z transparentną folią, dzięki czemu można zrobić z niej shaker boxa, czyli ozdobę z szybką za którą można umieścić ciekawą kompozycję i wsypać cekiny, brokat i inne drobne dodatki. 

W ofercie sklepu znajdują się kule w dwóch rozmiarach: 15 cm oraz 29 cm wysokości. Na zdjęciu widzicie tę mniejszą kulę śnieżną. 

W środku kuli znajdują się dekoracje z papieru, wycięte specjalnymi wykrojnikami do uzyskiwania różznych ciekawych kształtów. Dodatkowo do kuli wsypane są mikrokuleczki, cekiny oraz brokat, a jej tło wycieniowane jest tuszami distress. Na około kuli zrobione są maleńkie kropeczki - perełki w płynie. 

Baza kula śnieżna z woodouts 

Zimowa czapka to trzecia nasza propozycja na dekorację do samodzielnego wykonania. Jest to również dwuczęściowa baza z płyty hdf składająca się z plecków oraz ramki. 

Pleckii czapki oraz ramka oklejone  są papierem do scrapbookingu z wzorem wełnianego splotu, co nadaje czapce realistyczny, przytulny wygląd. 

Dekoracja na bazie to kombinacja elementów z różnymi obrazkami świątecznymi i zimowymi wyciętymi z papieru, koronek oraz naturalnych dekoracji jak suszone plastry pomarańczy oraz szyszki modrzewia. Dodane są tu również ręcznie robione kwiaty z papieru oraz urocza mała łyżwa, którą znajdziecie wśród naszych elementów dekoracyjnych. 

 

Czapka zimowa baza do dekorowania z Woodouts

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl